Magicke veštenie

0900 799 997
Toggle navigation

Jsme online

  • Viktorie
    Linka 07
  • Iva
    Linka 03
ZOBRAZIT VŠETKY KARTÁRKY

Veštenie

Snom každého z nás je byť šťastný. Rozhodovať sa v krízových situáciách správne, neriešiť problémy, smiať sa a užívať si nielen svojho života, ale aj života svojich blízkych.

Snažíme sa každý z nás svoje rozhodovanie starostlivo zvážiť, aby výsledok priniesol spokojnosť a pokoj. Niekedy to však náš mozog prekombinujete, a tápame v myšlienkach. Je tu možnosť sa pozrieť na dané skutočnosti aj inak. Zavolať nám. Položiť otázku a vypočuť si odpoveď. Je moje rozhodnutie správne? Ide to riešiť inak? Ako?

Na všetky tieto otázky čítame odpovede v našich kartách alebo pomocou kyvadla či iných metód veštenie budúcnosti.

Veštenie má dlhú históriu.

Vo Staroveku sa veštilo zo zvieracích vnútorností, najviac z ovčích pečene. Veľkých pôct od egyptského faraóna sa dočkal aj Jozef, ktorý vykladal sny.

V čase Rimanov sa chodilo do veštiarne k Sibylám. Ich veštby však boli formované tak, aby mali niekoľko spôsobov výkladu.

Auguři zas veštili v starovekom Ríme z letu vtákov.

Stredovek bol pre veštenie temným obdobím. Toto umenie bolo pokladané za temnú mágiu, a ich prevádzkovatelia nielen ženy boli odsúdení na trest smrti po dlhodobých mučiacich praktikách a nakoniec upálení.

V novoveku bolo moderne nechať si veštiť z krištáľovej gule, a v tejto dobe veľmi rozšírené čítanie z ruky od kočovných cigánov. Vo vyššej spoločnosti sa ľudia bavili veštením z kávovej usadeniny.

V dnešnej dobe je veľká rada praktík, ako nahliadnuť do budúcnosti. Niektoré spôsoby veštby sa však praktizujú aj dnes.