Magicke veštenie

0900 799 997
Toggle navigation

Jsme online

  • Iva
    Linka 03
  • Viktorie
    Linka 07
ZOBRAZIT VŠETKY KARTÁRKY

Horoskopy

Baran 21. 3. - 20. 4.

Baran 21. 3. - 20. 4.

živel: oheň
planéta: Mars
farba: červená
kameň: rubín

Prekypujú životnou energiou, sú to ambiciózny jedinci. Když sa k niečomu odhodlajú, doťahujú svoje plány do konca aj za cenu veľkých hádok a sporů. Občas bývajú výstredné a svoju bezstarostnosťou dokážu stiahnuť ľudí okolo seba. Sú nekompromisný, a tento povahový rys je považovaný zatvrdohlavost.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Býk 21. 4. - 21. 5.

živel: krajina
planéta: Venuša
farba: ružová, žltá
kameň: citrín, ruženín

Materialistickí a praktickí lidé. Jejich povahovým rysom je kľud a vyrovnanost. Základem je budovanie harmonického domova, a zázemie. Sú pracovití a houževnatí. Jejich organizačné schopnosti sú postavené na logickom uvažování. Býci si radi vychutnávajú dobré jedlo. Prehnané prejavy emócií ho vyvádzajú z miery a radšej sa im vyhýba.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

živel: voda
planéta: Merkúr
farba: zelená,
kameň: jantár

Blíženec je filozof a idealista s množstvom zájmů. Lidé to veľmi inteligentné a ich myšlienkové pochody ich vedú k vyriešeniu zložitých úkolů. Jejich život je plný neplánovaných zmien, jedna záležitosť je nebaví príliš dlho. Sú veľmi netrpezliví. Vzhľadovo to krásni ľudia plní šarmu.

Rak 22. 6 - 22. 7.

Rak 22. 6 - 22. 7.

živel: voda
planéta: Mesiac
farba: biela
kameň: smaragd

Emotívny a logicky uvažujúci ľudia. Často pomáhajú slabším jedincom, ale pritom si týmto získavajú rešpekt a úctu. Za toto sú vďační a vďaku dávajú všetkým najavo. Zakladajú si na rodinných tradíciách. Vďaka svojej stálej povahe Raci často považovaní za konzervatívca.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Lev 23. 7. - 22. 8.

živel: oheň
planéta: Slnko
farba: zlatá
kameň: diamant

Autoritatívne ľudia, hodiaci sa do vedúcich pozícií. Bývajú často stredom pozornosti. Veľmi dobrí diplomati, pritom sršiaci vtipom a inteligencí. Staví sa do pozície vladára pretože pozície na druhom mieste im nesvedčí. Ak sa v tejto pozícii ocitnú, stávajú sa nepríjemnými a svoju zlosť si vylievajú na svojich priateľoch. Zakladajú si na obdive a pochvale. Lvi súťaživí a s porážkou sa nedokážu zmieriť.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Panna 23. 8. - 22. 9.

živel: oheň
planéta: Merkúr
farba: zelená
kameň: jaspis

Ľudia v tomto znamení sú starostliví a majú veľký zmysel pre detail. Jsou to veľkí rojkovia, ale nohami stojí vždy pevne na zemi. Ich činy sú vždy starostlivo dotiahnuté do konca. Často bývajú v pozíciách ošetrovateľov alebo opatrovateľov. Zdravie je pre nich veľmi dôležité, a preto majú občas sklony k preháňania.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

živel: vzduch
planéta: Venuša
farba: modrá
kameň: topás

Títo ľudia sú veľmi chytrí a harmonickí. Často sa dostávajú do problémov pre svoju váhavosť a nerozhodnost. V priateľských vzťahoch obľúbení, v partnerských skôr komplikovaní. I keď sú zadaní, hľadajú dobrodružstvo, ktorá sa stávajú dôvodom k rozchodom. po stratách si uvedomí, o čo vlastne prišli. tvoriví, nad všetkým premýšľa a výsledok ich práce je väčšinou kladne hodnotený.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

živel: voda
planéta: Pluto
farba: červená, čierna
kameň: ónyx

Intuitívne ľudia čakajúci na svoju príležitosť, ako sa pomstiť za staré křivdy. Ve spoločnosti bývajú skôr zdržanliví sú dobrými pozorovateli. Vytrvalost je u škorpióna prednosťou. Často stojí za svojimi názormi neradi priznávajú vlastné chyby. Ich záujmom je literatúra, umenie a dobré jídlo. Nemají radi neporiadok. Stojí si vždy za svojím rozhodnutím.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

živel: oheň
planéta: Jupiter
farba: tmavomodrá
kameň: modrý topás

Strelci sú idealisti a ich život je plný dobrodružstva. Zamilovať sa dokážu až v neskorom věku.Je pre nich dôležitá sloboda, venujú sa svojim záujmom a tomu, v čo verí. Bývajú často netaktný a ich výchovné metódy sú skôr odrazom ich nálad. Spolužitie so Strelcom je často komplikované, a jedno z mála znamení, ktoré na nich platia sú Blíženci. Technicky zdatní Strelci bývajú často vo vedúcich pozíciách, alebo sú pre ich tvorivé nadanie často ocenení.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

živel: krajina
planéta: Saturn
farba: čierna
kameň: čierna perla

Na povrchu sú Kozorožci veľmi tvrdí, neradi ukazujú svoje pocity a svoje nitro. Touží po uznaní a na pozíciu výslnie sa cíti veľmi dobre. Svoje okolie sa snaží presvedčiť, že ich rady potrebujú a tým sa z nich stávajú dobrí manipulátori. Kladným rysom je ich vytrvalosť hlavne vo vzťahoch. Majú veľa obdivovateľov, ale len do doby, než im hrozí prezradenia slabých stránok. Potom sa stávajú späť tvrdými a neprístupnými.

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

živel: vzduch
planéta: Urán
farba: fialová
kameň: tyrkys

Vodnári radšej robia veci proti zavedeným praktikám. Monotónne práce nie sú príliš obľúbené, a preto sa ich snažia zmeniť. Majú radi vlastné rozhodnutia, a väčšinou si ich tiež presadí. Majú veľa plánov, ale ich realizácia je pre nich dosť ťažká. Vodnára nemá cenu do niečoho nútiť, na všetko si musí nájsť vlastný systém. Ak mu dáte voľnosť v rozhodovaní, dokáže vám, že má veľké srdce a bude vám vďačný.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

živel: voda
planéta: Neptún
farba: modrá
kameň
: modrý zafír

Ryby sú veľmi empatickí ľudia, ktorí vnímajú aj to, čo je ostatným skryté. Často pomáhajú iným, aj keď sami potrebujú pomôcť. Svoje súkromie sa snaží tajiť pred verejnosťou. Ryby sú veľmi abciozní a ich povaha je pre ostatných nepochopiteľná. Mravné zásady sú pre nich dôležitým faktorom v živote.